fbpx

Warsztaty fotograficzne na Festival of Lights w Berlinie

 

Festiwal of Lights w Berlinie to jeden z najbardziej znanych festiwali światła na świecie. W czasie jego 13-letniej historii był odwiedzany przez setki tysięcy fotografów z całego świata. Jak co roku także i tym razem na początku października będzie okazja fotografować Belin w niecodziennej odsłonie.

 

Festival of Lights

 

Część najbardziej znanych berlińskich budowli jest oświetlona mappingami, tworzącymi na murach niezwykłe obrazy, w ten sposób oświetlone są m.in. Berliner Dom, wieża telewizyjna na Alexanderplatz czy wreszcie sama Brama Brandemburska.

 

Warsztaty fotograficzne na Festival of Lights

W całym mieście w niecodzienny sposób oświetlone bywa nawet kilkadziesiąt budynków, można je podziwiać i fotografować jedynie przez jeden tydzień w roku.

 

Festival of Lights

 

 

Dodatkową atrakcją są także specjalnie przygotowane na tą okazję instalacje świetlne, niesamowite efekty świetlne tworzą także statki pływające po rzece, przez całe centrum miasta.

 

 

Festival of Lights

 

 

Warsztaty fotograficzne na Festival of Lights w Berlinie.

 

W czasie warsztatów, które odbędą się 13-14 października uczestnicy wezmą udział w fotograficznym spacerze po najatrakcyjniejszych częściach stolicy Niemiec.

 

Spędzimy łącznie kilka godzin fotografując zarówno budynki jak też ruchome iluminacje. Każdy z uczestników będzie miał szansę nauczyć się jak fotografować w tak niecodziennych okolicznościach, jak radzić sobie z różnym natężeniem światła iluminowanych obiektów. I wreszcie z pewnością każdy przywiezie do domu mnóstwo wyjątkowych kadrów i pozytywnej energii.

 

Festival of Lights

 

Wszystkie szczegóły oraz informacje o zapisach znajdziecie na stronie warsztatów fotograficznych bakutis.pl. Zapraszam.

 

Podoba się? Zapisz się do newslettera o nowych wpisach!

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

PODOBNE

Muzeum Fotografii w Berlinie

W sercu zachodniej części miasta znalazło idealne dla siebie miejsce Muzeum Fotografii w Berlinie. To tutaj można zobaczyć w wielkich formatach prace Helmuta Newtona, fundatora muzeum

Artpark Tegel – murale berlińskiego blokowiska

Mało znanym miejscem na mapie streetartowego Berlina jest Artpark Tegel. To blokowisko na północy miasta, na którym można zobaczyć kilka naprawdę świetnych murali.

North Side Gallery w Berlinie

Niewiele osób wie, że w Berlinie jest druga ściana pełna murali. Jest krótsza od tej słynnej, ale zmienia się każdego dnia - nazywa się...

Street art i murale Berlina

Stolica Niemiec jest jednym z najbardziej przyjaznych artystom ulicy miast. Ich prace można zobaczyć niemal na każdym kroku. Oto krótki przewodnik o tym gdzie...

Bomba atomowa w Coldwar Museum

Wczoraj została otwarta najnowsza atrakcja turystyczna Berlina - Coldwar Museum. Zwiedzający mogą w nim zobaczyć nawet bombę atomową, ale przede wszystkim znaleźć mnóstwo opowieści o historii z okresu zimnej wojny.

Festival of Lights 2022 w Berlinie

W weekend rozpoczął się berliński Festival of Lights 2022. Na turystów i berlińczyków czekają kolorowo oświetlone budowle w centrum niemieckiej stolicy.

Wpływ wojny na ceny w turystyce na świecie

Nastały ciężkie czasy dla podróżników. Niestety, widać bardzo duży wpływ wojny na ceny w turystyce na świecie. Oto kilka popularnych wśród Polaków kierunków, które...

Berlin Global – wystawa wyjaśni Ci miasto

Berlin Global to wystawa, którą warto odwiedzić w czasie nawet krótkiego pobytu w stolicy Niemiec. Pokazuje jak to miasto oddziałuje na świat i jaki...
0
Co o tym sądzisz? Skomentuj!x