fbpx

Warsztaty fotograficzne na Festival of Lights w Berlinie

 

Festiwal of Lights w Berlinie to jeden z najbardziej znanych festiwali światła na świecie. W czasie jego 13-letniej historii był odwiedzany przez setki tysięcy fotografów z całego świata. Jak co roku także i tym razem na początku października będzie okazja fotografować Belin w niecodziennej odsłonie.

 

Festival of Lights

 

Część najbardziej znanych berlińskich budowli jest oświetlona mappingami, tworzącymi na murach niezwykłe obrazy, w ten sposób oświetlone są m.in. Berliner Dom, wieża telewizyjna na Alexanderplatz czy wreszcie sama Brama Brandemburska.

 

Warsztaty fotograficzne na Festival of Lights

W całym mieście w niecodzienny sposób oświetlone bywa nawet kilkadziesiąt budynków, można je podziwiać i fotografować jedynie przez jeden tydzień w roku.

 

Festival of Lights

 

 

Dodatkową atrakcją są także specjalnie przygotowane na tą okazję instalacje świetlne, niesamowite efekty świetlne tworzą także statki pływające po rzece, przez całe centrum miasta.

 

 

Festival of Lights

 

 

Warsztaty fotograficzne na Festival of Lights w Berlinie.

 

W czasie warsztatów, które odbędą się 13-14 października uczestnicy wezmą udział w fotograficznym spacerze po najatrakcyjniejszych częściach stolicy Niemiec.

 

Spędzimy łącznie kilka godzin fotografując zarówno budynki jak też ruchome iluminacje. Każdy z uczestników będzie miał szansę nauczyć się jak fotografować w tak niecodziennych okolicznościach, jak radzić sobie z różnym natężeniem światła iluminowanych obiektów. I wreszcie z pewnością każdy przywiezie do domu mnóstwo wyjątkowych kadrów i pozytywnej energii.

 

Festival of Lights

 

Wszystkie szczegóły oraz informacje o zapisach znajdziecie na stronie warsztatów fotograficznych bakutis.pl. Zapraszam.

 

Podoba się? Zapisz się do newslettera o nowych wpisach!

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Co o tym sądzisz? Skomentuj!x