fbpx

Tattoo Konwent

 

Tattoo Konwent to impreza dla miłośników tatuaży. Przede wszystkim dla tych, którzy podziwiają i sami robią sobie tatuaże. Ale festiwal jest też niezłą okazją dla fotografów, którzy lubią fotografię reportażową. Uczestnicy konwentów to często bardzo barwne osoby, które zebrane w jednym miejscu tworzą koloryt wart sfotografowania.

 

 

FOTOGRAFOWANIE NA KONWENTACH

 

I choć oczywiście nie każdy może się starać o akredytację fotograficzną na taką imprezę to nie ma żadnych przeszkód by wybrać się nawet jako zwykły widz z aparatem. Ważne jednak by nie skupić się wyłącznie na tatuażach, choć te są często bardzo oryginalne i warte uwiecznienia.

 

Tattoo Konwent

 

Jeśli na spokojnie przejdziecie przez alejki całego konwentu na pewno uda się wam znaleźć wiele ciekawych sytuacji. Takich, które pokazują tatuażystów i ich klientów w trakcie tworzenia tatuaży.

 

Tattoo Konwent

 

Osoby, które są tatuowane są świadome tego, że dzieje się to w miejscu publicznym i z zasady nie mają nic przeciwko zdjęciom. Ba, często same chętnie  – na ile mogą w trakcie tatuowania – pozują do zdjęć.

 

Tattoo Konwent

 

 

 

Ostatnio organizatorzy zadbali także o udział wytatuowanej modelki, które podczas kilku minisesji pozowała wszystkim chętnym do zdjęć. W tej edycji była to Eric Liyah Kane, jej zdjęcie jest głównym zdjęciem tego posta.

 

Tattoo Konwent

Tattoo Konwent

Tattoo Konwent

 

Przestrzenie targowe dają niemal nieograniczone możliwości odkrywania nowych kadrów. Zatem jeśli lubicie fotografię reporterską – do zobaczenia na następnym konwencie.

PS. Nie wszystkie zdjęcia są z tegorocznego konwentu 😉

 

 

Podoba się? Zapisz się do newslettera o nowych wpisach!

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Co o tym sądzisz? Skomentuj!x