fbpx

Tattoo Konwent

 

Tattoo Konwent to impreza dla miłośników tatuaży. Przede wszystkim dla tych, którzy podziwiają i sami robią sobie tatuaże. Ale festiwal jest też niezłą okazją dla fotografów, którzy lubią fotografię reportażową. Uczestnicy konwentów to często bardzo barwne osoby, które zebrane w jednym miejscu tworzą koloryt wart sfotografowania.

 

 

FOTOGRAFOWANIE NA KONWENTACH

 

I choć oczywiście nie każdy może się starać o akredytację fotograficzną na taką imprezę to nie ma żadnych przeszkód by wybrać się nawet jako zwykły widz z aparatem. Ważne jednak by nie skupić się wyłącznie na tatuażach, choć te są często bardzo oryginalne i warte uwiecznienia.

 

Tattoo Konwent

 

Jeśli na spokojnie przejdziecie przez alejki całego konwentu na pewno uda się wam znaleźć wiele ciekawych sytuacji. Takich, które pokazują tatuażystów i ich klientów w trakcie tworzenia tatuaży.

 

Tattoo Konwent

 

Osoby, które są tatuowane są świadome tego, że dzieje się to w miejscu publicznym i z zasady nie mają nic przeciwko zdjęciom. Ba, często same chętnie  – na ile mogą w trakcie tatuowania – pozują do zdjęć.

 

Tattoo Konwent

 

 

 

Ostatnio organizatorzy zadbali także o udział wytatuowanej modelki, które podczas kilku minisesji pozowała wszystkim chętnym do zdjęć. W tej edycji była to Eric Liyah Kane, jej zdjęcie jest głównym zdjęciem tego posta.

 

Tattoo Konwent

Tattoo Konwent

Tattoo Konwent

 

Przestrzenie targowe dają niemal nieograniczone możliwości odkrywania nowych kadrów. Zatem jeśli lubicie fotografię reporterską – do zobaczenia na następnym konwencie.

PS. Nie wszystkie zdjęcia są z tegorocznego konwentu 😉

 

 

Podoba się? Zapisz się do newslettera o nowych wpisach!

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

PODOBNE

Żywkowo – fantastyczna bociania wioska

Na północy Mazur, przy samej granicy leży bociania wioska. Co w niej niezwykłego? Otóż zamieszkuje ją więcej bocianów niż ludzi, a to oznacza naprawdę dużo bocianów do obserwowania.

Zamek w Stobnicy – ścieżka edukacyjna?

Odwiedziłem zamek w Stobnicy czy raczej tzw. ścieżkę edukacyjną, która wydaje się być zrobiona wyłącznie jako pretekst do zobaczenia z bliska budowli. Jakie atrakcje czekają na odwiedzających to miejsce?

Nowa kładka w Owińskach, nad Wartą

Właśnie została oddana do użytku kładka w Owińskach, nad Wartą. Konstrukcja powstała z myślą zarówno o pieszych jak i rowerzystach.

Zabytkowy most na Gwdzie

Blisko Jastrowia, na północy Wielkopolski znajduje się zabytkowy most na Gwdzie. Jest to mały fragment nieistniejącej już linii kolejowej.

Gigantyczny, jedyny taki wiatrak na świecie

Jadąc przez Śląsk, kawałek za Częstochową możecie natrafić na gigantyczny, jedyny taki wiatrak na świecie. Zaprojektował go i zbudował Polak.

Wieża widokowa na Młynicy

Wieża widokowa na Młynicy jest jedną z najnowszych w Polsce, wybudowano ją w 2021 roku. Z jej szczytu można podziwiać widok na Góry Izerskie...

Krzywy las pod Gryfinem

Pod Gryfinem znajduje się wyjątkowe miejsce, które miejscowi nazwali krzywy las. Rosną w nim drzewa, o których wiadomo na pewno tylko to, że nie są typowe. Ponad setka sosen ma dolną część pnia wygiętą w łuk.

Wpływ wojny na ceny w turystyce w Polsce

Jak można było się spodziewać wpływ wojny na ceny w turystyce w Polsce jest znaczny. Oto ceny w najpopularniejszych polskich miastach, które pozwolą wam...
0
Co o tym sądzisz? Skomentuj!x