fbpx

Sukces Poznania w European Best Destinations 2019

 

 

Właśnie zakończyło się głosowanie na stronie European Best Destinations na najciekawsze miejsca do odwiedzenia w 2019 roku. Poznań, który brał udział w głosowaniu jako jedyne z polskich miast zajął wysokie miejsce w opinii głosujących.

 

 

 

 

EUROPEAN BEST DESTINATIONS 2019

 

Ponad pół miliona internautów wzięło w ostatnich dniach udziała w głosowaniu na najlepsze europejskie destynacje w 2019 roku. Była to już 10, jubileuszowa edycja konkursu.

 

Dzięki dużej ilości głosów Poznań znalazł się wysoko, na 5 miejscu na liście, wyprzedziły go węgierski Budapeszt, portugalska Braga, włoska Monte Isola oraz francuskie Metz.

 

Ratusz Poznań

 

 

Czym reklamuje się Poznań w tym konkursie? Oczywiście miasto chwali renesansowym ratuszem oraz kolorowymi kamieniczkami na Starym Rynku.

 

W opisie zachęcającym do przyjazdu do Poznania znajdują się jeszcze informacje o Starym Browarze, letnim festiwalu Ethno Port. Wreszcie miasto zaprasza także na swoje znane grudniowe atrakcje – jarmark bożonarodzeniowy oraz festiwal rzeźb lodowych.

 

Festiwal Rzeźb Lodowych Poznań

 

 

 

10 NAJBARDZIEJ ZNANYCH KADRÓW POZNANIA

 

Jeśli wybieracie się po raz pierwszy do stolicy Wielkopolski to sprawdźcie jakie miejsca powinniście uwiecznić na zdjęciach. Listę tych najpopularniejszych znajdziecie we wpisie 10 najbardziej znanych kadrów Poznania.

 

 

 

Podoba się? Zapisz się do newslettera o nowych wpisach!

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Co o tym sądzisz? Skomentuj!x