fbpx

Sylwestrowy pokaz fajerwerków w Poznaniu

Sylwestrowy pokaz fajerwerków w Poznaniu przyciągnął na plac Wolności dziesiątki tysięcy mieszkańców miasta. Jeśli wam się nie udało dotrzeć do centrum to nic straconego, niemal cały pokaz możecie zobaczyć na filmie.

 

 

SYLWESTROWY POKAZ FAJERWERKÓW

 

Mimo, że koncerty na placu Wolności trwały od godziny 22 to cały plac zapełnił się dopiero na krótko przed północą. Okazało się, że większość poznaniaków przyszła do centrum właśnie dla tego pokazu. Był naprawdę fajny.

 

Ci, którzy dotarli na plac mogą zobaczyć go po raz kolejny. A pozostali obejrzą to czego nie udało się zobaczyć na żywo.

 

 

 

Miejmy nadzieję, że za rok będzie znów okazja zobaczyć i sfotografować kolejne widowisko pirotechniczne. Bo w odróżnieniu od strzelania z balkonów to jest naprawdę warte zobaczenia.

 

Wiele osób do dzisiaj pamięta niezwykle widowiskowy pokaz, jaki miał miejsce na otwarcie Mistrzostw Świata w Kajakarstwie nad Maltą. Szkoda, że wtedy nie było takich możliwości technicznych jak obecnie by go nagrać.

 

 

 

POKAZY SYLWESTROWE W INNYCH MIASTACH

 

A jak wyglądały pokazy najsłynniejszych fajerwerków w miastach na całym świecie? Poniżej możecie zobaczyć filmy z Sydney w Australii, z Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, z Londynu w Wielkiej Brytanii oraz Nowego Jorku w USA.

 

 

 

 

 

 

Podoba się? Zapisz się do newslettera o nowych wpisach!

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

PODOBNE

Zabytkowy most na Gwdzie

Blisko Jastrowia, na północy Wielkopolski znajduje się zabytkowy most na Gwdzie. Jest to mały fragment nieistniejącej już linii kolejowej.

Gigantyczny, jedyny taki wiatrak na świecie

Jadąc przez Śląsk, kawałek za Częstochową możecie natrafić na gigantyczny, jedyny taki wiatrak na świecie. Zaprojektował go i zbudował Polak.

Wieża widokowa na Młynicy

Wieża widokowa na Młynicy jest jedną z najnowszych w Polsce, wybudowano ją w 2021 roku. Z jej szczytu można podziwiać widok na Góry Izerskie...

Krzywy las pod Gryfinem

Pod Gryfinem znajduje się wyjątkowe miejsce, które miejscowi nazwali krzywy las. Rosną w nim drzewa, o których wiadomo na pewno tylko to, że nie są typowe. Ponad setka sosen ma dolną część pnia wygiętą w łuk.

Wpływ wojny na ceny w turystyce w Polsce

Jak można było się spodziewać wpływ wojny na ceny w turystyce w Polsce jest znaczny. Oto ceny w najpopularniejszych polskich miastach, które pozwolą wam...

Targi tulipanów – Chrzypsko Wielkie

Jeśli lubicie kwiaty, a zwłaszcza tulipany to powinniście się wybrać na Targi tulipanów do Chrzypska Wielkiego. W najbliższy weekend będzie to polska stolica -...

Biblioteka Raczyńskich jak nowa

Każdy kto mieszka w Poznaniu zna z widzenia ten budynek. Biblioteka Raczyńskich jest też zapewne na liście budynków do zobaczenia większości turystów odwiedzających miasto....

Nowy mural antywojenny w Poznaniu

Nowy mural antywojenny w Poznaniu nawiązuje do napaści Rosji na Ukrainę. Murale o podobnej tematyce zaczynają się pojawiać każdego dnia na dosłownie całym świecie. NOWY...
0
Co o tym sądzisz? Skomentuj!x