fbpx

Sylwestrowy pokaz fajerwerków w Poznaniu

Sylwestrowy pokaz fajerwerków w Poznaniu przyciągnął na plac Wolności dziesiątki tysięcy mieszkańców miasta. Jeśli wam się nie udało dotrzeć do centrum to nic straconego, niemal cały pokaz możecie zobaczyć na filmie.

 

 

SYLWESTROWY POKAZ FAJERWERKÓW

 

Mimo, że koncerty na placu Wolności trwały od godziny 22 to cały plac zapełnił się dopiero na krótko przed północą. Okazało się, że większość poznaniaków przyszła do centrum właśnie dla tego pokazu. Był naprawdę fajny.

 

Ci, którzy dotarli na plac mogą zobaczyć go po raz kolejny. A pozostali obejrzą to czego nie udało się zobaczyć na żywo.

 

 

 

Miejmy nadzieję, że za rok będzie znów okazja zobaczyć i sfotografować kolejne widowisko pirotechniczne. Bo w odróżnieniu od strzelania z balkonów to jest naprawdę warte zobaczenia.

 

Wiele osób do dzisiaj pamięta niezwykle widowiskowy pokaz, jaki miał miejsce na otwarcie Mistrzostw Świata w Kajakarstwie nad Maltą. Szkoda, że wtedy nie było takich możliwości technicznych jak obecnie by go nagrać.

 

 

 

POKAZY SYLWESTROWE W INNYCH MIASTACH

 

A jak wyglądały pokazy najsłynniejszych fajerwerków w miastach na całym świecie? Poniżej możecie zobaczyć filmy z Sydney w Australii, z Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, z Londynu w Wielkiej Brytanii oraz Nowego Jorku w USA.

 

 

 

 

 

 

Podoba się? Zapisz się do newslettera o nowych wpisach!

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Co o tym sądzisz? Skomentuj!x