fbpx

Wielkopolskie kręgi w zbożu [film]

Zwykle pojawiają się nocą i nikt nie potrafi powiedzieć kiedy dokładnie powstały. Wielkopolskie kręgi w zbożu pojawiły się tak samo. Jednak wszystkich najbardziej interesuje to kto je zrobił. Wiele osób widzi w nich pozaziemskie pochodzenie. Ale czy słusznie?

 

WIELKOPOLSKIE KRĘGI W ZBOŻU

 

Kręgi w zbożu zostały zauważone w okolicach miejscowości Nadarzyce pod Wrześnią pod koniec ubiegłego tygodnia. Jako pierwsi zauważyli je najprawdopodobniej lotniarze. Z rozmów z miejscowymi wynika, że kręgów raczej na pewno nie było jeszcze w poprzedni weekend.

wielkopolskie kręgi w zbożu

Okoliczni mieszkańcy nie zauważyli żadnego ruchu w okolicy tego pola. Tym bardziej ciekawe, że wg opinii miejscowych w tym miejscu nie przejeżdża więcej niż jeden samochód dziennie. Zatem każdy ruch byłby zauważalny.

Oczywiście w takich przypadkach jednym z pierwszych pytań jest to, kto te kręgi zrobił. Mimo tego, że Circlemakers przyznali się do stworzenia wielu kręgów w Wielkiej Brytanii i nawet pokazali technikę ich robienia to i tak ich ziemskie pochodzenie jet poddawane w wątpliwość.

 

wielkopolskie kręgi w zbożu

 

Tak samo jest w przypadku Nadarzyc. Na miejscu można się przekonać, ze okoliczni mieszkańcy mają co najmniej wątpliwości, że kręgi wykonali ludzie. A część z nich otrawcie twierdzi, że kręgi zostały wykonane pozaziemską techniką. Oczywiście jest to bardziej romantyczna wersja by uznać, że UFO wybrało akurat pobliskie pole by wylądować.

Jak jest w rzeczywistości każdy musi ocenić sam. Jest jeszcze szansa zobaczyć kręgi na własne oczy.

 

 

GDZIE DOKŁADNIE SĄ KRĘGI?

 

Jeśli chcielibyście sami się przekonać jak wyglądają takie kręgi to macie bardzo niewiele czasu. Trwają żniwa i każdego dnia pole może zostać ścięte. Chociaż w rozmowie z miejscowym rolnikiem dowiedziałem się, że być może do końca tygodnia na to pole nie wjadą kombajny.

 

 

Żeby trafić na miejsce musicie po wjeździe do Nadarzyc kierować się na widoczny z daleka na górce wiatrak. Po przejechaniu pomiędzy polami kukurydzy dojedziecie do skrzyżowania polnych dróg. Tam skręcacie w prawo. I pierwsze pole ze zbożem jakie zobaczycie to będzie pole z kręgami.

 

crop circles

 

Do kręgów można bez problemu dojść przez wydeptaną ścieżkę w zbożu. Na miejscu można zobaczyć jak dokładnie zboże zostało położone. Ale najlepszy efekt daje widok z drona. Tylko pamiętajcie o tym by zgłosić lot w Drone Radar, bo na miejscu często jest więcej chętnych osób do robienia zdjęć z powietrza. I w takim miejscu o zderzenie dronów nie jest trudno.

 

WIELKOPOLSKIE KRĘGI W ZBOŻU – FILM

Na koniec krótki film, na którym zobaczycie jak wyglądają kręgi. Zapraszam do subskrybowania mojego kanału na youtube. Będzie się tam pojawiać więcej ciekawostek z Wielkopolski.

 

A jakie jest wasze zdanie? Pozaziemska cywilizacja odwiedziła Wielkopolskę czy jednak dobrze zorganizowana grupa pochodzenia ziemskiego zrobiła kręgi?

 

Podoba się? Zapisz się do newslettera o nowych wpisach!

9 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest
9 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kaśka
Kaśka
3 lat temu

Raczej się komuś nudziło albo ma hobby: udeptywanie cudzego zboża 😂

Lilia
Lilia
3 lat temu
Reply to  Kaśka

Wątpię w to proszę zauważyć, że ten wzór jest ogromny i bez podglądu z lotu ptaka zwykli ludzie, którzy mogliby to zrobić dla jaj nie mają takiego oka do zachowania perfekcyjnej perspektywy. Proszę sobie wyobrazić stworzenie proporcjonalnego muralu z figurami zrobionego nocą bez rzutnika czy jakiejś kalki tu jest tak samo, po za tym zwykli ludzie nie interesują się znaczeniem symboliki, a te kształty geometryczne są powiązane z Arkturianami. Koła są perfekcyjne, to nawet na kartce papieru cyrklem za pierwszym razem zwykły człowiek nie technik czy rysownik „spieprzy” i narysuje krzywo. Czy rysowała Pani kiedyś coś w wieku dorosłym? Proszę… Czytaj więcej »

Kasia
Kasia
3 lat temu

Świetne zdjęcia zapraszam na mojego bloga

Robert
Robert
3 lat temu

Te kręgi wykonała jedna z obcych cywilizacji. Tam nic nie ląduje. Kręgi wykonuje statek kosmiczny za pomocą dużej gęstości wiązki światła. Nie jest to informacja dla ludzi, bynajmniej. Kręgi są swoistym rodzajem szyfru dla innych statków kosmicznych, innych cywilizacji. Szary pył z kręgów jest nieszkodliwie napromieniowany i ma właściwości zdrowotne, nie może mieć styczności z metalem.

Kadet
Kadet
3 lat temu
Reply to  Robert

Owe znaki to węzły energetyczne dla ludzi od „dobrego UFO”. Zawarta symbolika oddziaływuje w przestrzeni, po przeniesieniu danego wzoru na kartkę symbol zaczyna działać na naszą strukturę i zmienia życie zależnie pod jakim kątem dany węzeł jest ustawiony. Polecam zapoznać się z kanałem popko tv na YT, Zbyszek dokładnie tłumaczy jak to wykorzystać, przy okazji można się nauczyć bardzo dużo rzeczy oraz obudzić w sobie moc 🙂

Last edited 3 lat temu by Kadet
piotr
2 lat temu

To raczej ziemianie zrobili bo co za sens by jakas obca cywilizacja takie bzdury
okazywała zamiast się normalnie skontaktować. To za dziecinne na jakąś
rozwiniętą cywilizacje.

PODOBNE

Darmowy internet dla zwiedzających USA

Wspaniała okazja dla planujących podróż za ocean. Właśnie pojawiła się oferta, dzięki której można zyskać darmowy internet dla zwiedzających USA.

Zorza polarna nad Polską – kiedy ponownie?

Przed weekendem pojawiły się alerty o bardzo silnych wybuchach na Słońcu. Informacje były bardzo pozytywne bo oznaczały, że pojawi się zorza polarna nad Polską. Astronomowie i fotografowie już wiedzieli co się święci i pakowali sprzęt do wypraw za miasto.

Sztuczna inteligencja kontra język polski

Nie sposób wymagać od kogokolwiek kto nie mówi po polsku by rozumiał skomplikowane zwroty. Sztuczna inteligencja kontra język polski to zabawa w szukanie potknięć u kogoś kto jest dopiero na początku nauki naszego skomplikowanego języka.

Jak rozpoznać fałszywe zdjęcia zaćmienia Słońca?

Kilka dni temu na niebie obserwowaliśmy niezwykłe zjawisko, a w raz z nim pojawiły się fałszywe zdjęcia zaćmienia Słońca. Prawdopodobnie było ich nawet więcej niż tych prawdziwych. Podpowiem jak je rozpoznać?

Żywkowo – fantastyczna bociania wioska

Na północy Mazur, przy samej granicy leży bociania wioska. Co w niej niezwykłego? Otóż zamieszkuje ją więcej bocianów niż ludzi, a to oznacza naprawdę dużo bocianów do obserwowania.

Całkowite zaćmienie słońca 2024 w USA

Już wkrótce fotograficzno-astronomiczna okazja tego roku. Będzie to całkowite zaćmienie słońca 2024 w USA, ale obserwować je będzie można także w innych krajach.

Stewardessa radzi czy bredzi?

Ostatnio w polskich tzw. mediach pojawiła się seria niusów o tym co stewardessa radzi robić by pobyt w hotelu nie stał się koszmarem. Ale na wasze bezpieczeństwo w hotelu czyha wiele innych zagrożeń. Niektóre są śmiertelne!

Noc polarna

Czas, kiedy słońce nie pokazuje się nad horyzontem. Przeżyj niezwykłe zjawisko jakim jest noc polarna, gdzie każdy dzień jest nieprzerwaną ciemnością.
9
0
Co o tym sądzisz? Skomentuj!x