fbpx

Promocje turystyczne – luty 2020

Promocje turystyczne – luty 2020 to pierwszy post z cyklu informującego o tym gdzie aktualnie można skorzystać z promocji. Otrzymuję regularnie tego typu informacje z różnych miejsc, a wiele osób mnie o tego typu okazje pyta. Tym razem informacje głównie o okazjach w USA, ale także w Hiszpanii, Londynie i Paryżu.

 

PROMOCJE TURYSTYCZNE – LUTY 2020

 

Informacje dotyczyć będą najczęściej wyjazdów do USA, choć nie tylko. Poza obniżkami cen znajdziecie tutaj także o zbliżających się już za kilka dni podwyżkach cen na niektóre passy. Dotąd nie podano o ile zmienią się ceny, jedynie zapowiedziano, że to nastąpi.

 

 

NOWY JORK – THE EDGE – BILETY

Właśnie podano do wiadomości, że punkt widokowy The Edge w Nowym Jorku będzie dostępny w ramach karnetu NY Sightseeing Pass. Otwarcie już 11 marca 2020. Korzystając z Passa macie niższą cenę oraz możliwość swobodnego wyboru terminu, warto z tego korzystać przy niepewnej pogodzie.

 

NOWY JORK – BUS TOUR – 10% taniej

Do końca lutego 10% zniżki na wycieczki autobusowe po Nowym Jorku. Aby dostać zniżkę należy wpisać kod FEB10 na stronie CitySights NY.

Aktualne promocje turystyczne

 

MARDI GRAS SALE – ZNIŻKI DO 100$ (USA, HISZPANIA, LONDYN)

Do 25 lutego trwają zniżki z okazji święta Mardi Gras. Na passach można zaoszczędzić od kilkunastu dolarów od osoby.

Zniżki dotyczą miast i regionów w USA:   Fort Lauderdale  –  Key West  –  Las Vegas  –  Los Angeles  –  Miami  –  Nashville  –  New Orleans  –  New York  –  Orlando  –  Philadelphia  –  San Francisco  –  Smoky Mountains  –  Washington  oraz   Puerto Rico  i  USA Pass

Zniżki obejmują także  Londyn  oraz atrakcje Costa-del-Sol

Promocje turystyczne - luty 2020

 

PODWYŻKA CEN NA NY SIGHTSEEING PASS

 

Na 2 marca zapowiadana jest podwyżka cen New York Sightseeing Pass, jeśli ktoś planuje wyjazd w tym roku to warto kupić bilety wcześniej. Kupując z pass z ubezpieczeniem można go zwrócić, o ile nie był użyty.

 

 

KOD ZNIŻKOWY NA LONDON PASS

 

Do końca lutego można skorzystać z kodu zniżkowego na London Pass. Kod FEB2020 wpisujecie przed płatnością na stronie London Pass.

 

PROMOCJE TURYSTYCZNE – LUTY 2020

 

 

KOD ZNIŻKOWY NA PARIS PASS

 

Do końca lutego można skorzystać z kodu zniżkowego na Paris Pass. Kod FEB2020 wpisujecie przed płatnością na stronie Paris Pass.

PROMOCJE TURYSTYCZNE – LUTY 2020

 

 

PODWYŻKA CEN NA LONDON PASS I PARIS PASS

 

Na 2 marca zapowiadana jest podwyżka cen na karnety w obu miastach. Dotąd nie podano o ile zwiększą się ceny.

 

 

 

We wpisie znajdują się linki afiliacyjne, nie zmieniają one ceny dla was, a mi pomagają utrzymać stronę bloga. Niektóre z ofert są dostępne wyłącznie przez linki afiliacyjne, bezpośrednie wejścia na stronę nie pozwolą skorzystać z ofert.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
AffiliateLabz
1 rok temu

Great content! Super high-quality! Keep it up! 🙂

1
0
Co o tym sądzisz? Skomentuj!x
()
x