fbpx

Czego możecie się spodziewać na blogu w tym roku?

Niejako na zachętę, garść informacji o tym co między innymi znajdziecie na blogu w tym roku. Jednak pomimo to większość tego co się tutaj pojawi w przyszłości będzie niespodzianką dla Was i pewnie także dla mnie. Nie zawsze wszystkie plany udaje się zrealizować, a niektóre podróże potrafią przydarzyć się niespodziewanie 🙂

 

 

Ogród Keukenhof

 

Na pewno przeczytacie o słynnym ogrodzie Keukenhof w Holandii. Tak – to jest to miejsce z milionami tulipanów, które co roku widujecie na wielu portalach.

 

Keukenhof

 

 

Wiatraki w Holandii

 

A skoro Holandia to będzie też o wiatrakach. Także tych mniej znanych, które często mogą się okazać znacznie ciekawsze do fotografowania niż te najsłynniejsze

 

 

Normandia

 

Sporo informacji przeczytacie o Normandii, o tych wszystkich miejscach godnych odwiedzenia wzdłuż francuskiego wybrzeża. Przeczytacie m.in. o tym, który dom jako pierwszy po wylądowaniu zajęli Kanadyjczycy i dlaczego musieli zniszczyć wieżę pobliskiego kościoła.

Dowiecie się w jakim terminie najciekawiej jest zwiedzać Normandię, a nawet jakim samochodem najlepiej tam pojechać w tym okresie.

Opowiem też o Mt. Saint Michel – jednej z ikon Francji, z resztą sami znacie ze zdjęć to miejsce także.

 

Normandia

 

 

Sheikh Zayed Grand Mosque

 

Z pewnością opowiem także o jednej z najbardziej monumentalnych budowli, które w ciągu ostatnich lat widziałem, Wielkim Meczecie w Abu Dhabi. Miejsce, które ktoś kto kocha fotografować architekturę, powinien umieścić na szczycie listy miejsc do odwiedzenia.

 

Abu Dhabi

 

 

Schody w Nowym Jorku

 

Tak, schody. Jedyne w swoim rodzaju, warto o nich przeczytać i przede wszystkim warto je zobaczyć na własne oczy. Są na w butiku przy 5th Avenue i większość przechodniów nie ma o nich pojęcia.

 

 

Śniadanie z milionerem przy Route 66

 

Opowiem także o Route 66, matce amerykańskich dróg. Przejechałem większość tej trasy. W Oklahomie zupełnie niespodziewanie śniadanie postawił mi prawdziwy milioner. Może Wam też postawi jeśli przypadkiem będziecie w tym samym lokalu.

 

Route 66

 

 

I oczywiście to nie wszystko, będzie sporo także o Polsce. Zaglądajcie na bloga regularnie, będzie co czytać. Będą inspirujące pomysły na podróże. Zapraszam.

Podoba się? Zapisz się do newslettera o nowych wpisach!

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Co o tym sądzisz? Skomentuj!x