fbpx

Ceny we Francji – sierpień 2018

Wyjeżdżając za granicę, zwłaszcza na dłużej niż tylko weekend, warto zorientować się jakich cen możemy się spodziewać na miejscu. Specjalnie na takie okazje częścią bloga będzie informator o cenach, zapraszam do odwiedzania go w czasie planowania wyjazdów. Zatem jakie są ceny we Francji?

We Francji odwiedzamy głównie Paryż, jednak ceny poniżej były spisane w jednym ze sklepów w Normandii. Należy się spodziewać, że tak jak wszędzie ceny w największych miastach, takich jak Paryż, Lyon czy Marsylia będą wyższe.

 

Przykładowe ceny z francuskiego marketu w miejscowości Le Havre :

– pomarańcze – 2,99 € / 12,86 PLN

– jabłka – 2,80 € / 12,04 PLN

– gruszki – 2,60 € / 11,18 PLN

– banany – 2,05 € / 8,82 PLN

– papryka – 3,40 € / 14,62 PLN

– masło 100g – 1,84 € / 7,91 PLN

– jajka 6 szt. – 1,86 € / 8,00 PLN

– szynka 180g – 2,64 € / 11,35 PLN

– ser żółty 250g – 2,08 € / 8,94 PLN

– pizza Ristorante 2,05 € / 8,82 PLN

– Coca Cola 0,5l – 0,88 € / 3,78 PLN

– woda mineralna 0,5l – 0,54 € / 2,32 PLN

– sześciopak Heinekena – 4,65 € / 20,00 PLN

 

Podoba się? Zapisz się do newslettera o nowych wpisach!

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

PODOBNE

Aktualne ceny w Liechtensteinie

Czasem droga na wakacje prowadzi nas do alpejskiego księstwa. Wato zatem wiedzieć jakie są aktualne ceny w Liechtensteinie, czy warto się zatrzymać tam na zakupy?

Ceny alkoholu w Norwegii

Przed wyjazdem warto zwrócić uwagę, że ceny alkoholu w Norwegii są znacznie wyższe niż u nas, a jego dostępność bardzo mocno ograniczona. Pomysł na wakacyjnego drinka będzie tam dużo droższy niż w Polsce.

Promocje i kody rabatowe na zwiedzanie USA

Planując wyprawę za ocean warto zaoszczędzić na każdym możliwym kroku. Promocje i kody rabatowe na zwiedzanie USA mogą zmniejszyć cenę wyprawy nawet o setki...

Aktualne ceny w Livigno

Dlaczego akurat aktualne ceny w Livigno są interesujące? Bo znajduje się tam strefa wolnocłowa, o której bardzo wielu podróżnych nie wie. Dowiadują się albo dopiero na miejscu, albo wcale, po prostu przejeżdżając przez dolinę, w drodze dalej.

Aktualne ceny na Maderze

Czy spędzając wakacje na portugalskiej wyspie będzie drożej niż nad Bałtykiem? Oto jak przedstawiają się aktualne ceny na Maderze.

Aktualne ceny w Holandii

Czy jadąc do Holandii zabierać jedzenie ze sobą, czy zdać się na lokalne sklepy spożywcze? Sprawdź aktualne ceny w Holandii.

Wkrótce wzrosną ceny karnetów na zwiedzanie

Jeśli wybieracie się w najbliższych miesiącach zagranicę to jest okazja zaoszczędzić. Najwięksi pośrednicy zapowiedzieli, że wkrótce wzrosną ceny karnetów na zwiedzanie najpopularniejszych na świecie...

Koszt wyjazdu do USA w 2023 roku

Zaczynasz planować wyprawę do Stanów? Zobacz jaki jest koszt wyjazdu do USA w 2023 roku. I jak zmieniły się poszczególne ceny od początku ubiegłego...
0
Co o tym sądzisz? Skomentuj!x