fbpx

Kręgi w zbożu koło Wrześni 2021

W ubiegły weekend zaobserwowano kręgi w zbożu koło Wrześni. Tak jak poprzednio, zauważono je przypadkiem. Nie widać ich z drogi, nie mają o nich pojęcia nawet mieszkający w odległości kilkuset metrów ludzie.

 

 

KRĘGI W ZBOŻU KOŁO WRZEŚNI

 

Kręgi zauważone koło Wrześni zostały 16 lipca. Zapewne były wykonane jedną lub dwie noce wcześniej. Oczywiście trudno powiedzieć kto je zrobił.

Pewne jest jednak to, że w stosunku do kręgów wykonanych rok wcześniej również w okolicach Wrześni są one zrobione znacznie gorzej. A nawet mówiąc prost są zrobione niechlujnie.

 

Kręgi w zbożu koło Wrześni

 

Cały wzór wygląda na niedokończony. Twórcy piktogramów wybrali na wykonanie swojego dzieła pole, przy którym przebiega asfaltowa droga. Bardzo możliwe zatem, że w trakcie wykonywania wzorów zostali spłoszeni.

W wielu miejscach widać też tak jakby kręgi wykonywano w dużym pośpiechu, oglądając film poniżej możecie przekonać się sami.

 

Kręgi w zbożu koło Wrześni

 

DOKŁADNA LOKALIZACJA PIKTOGRAMÓW?

 

W rozmowie z lokalsami, których spotkałem w pobliżu pola dowiedziałem się, że właściciel pola nie chce by ujawniać dokładną jego lokalizację. Dlaczego? Ano z powodu tego, że rok wcześniej na inne pole koło Wrześni ciągnęły całe pielgrzymki.

Ponoć poza tysiącami samochodów z Polski można było także zobaczyć zagraniczne rejestracje. Wszyscy ci ludzie, którzy wtedy przyjechali oglądać kręgi w zbożu w okolicach Nadarzyc, stratowali resztę pola. Oglądanie ciekawostki i robienie selfie, dla właściciela pola skończyło się dużymi stratami.

Zatem pozwólcie, że uszanuję prośbę rolnika, na którego polu są piktogramy i nie podam gdzie ono się znajduje.

 

 

KRĘGI W ZBOŻU KOŁO WRZEŚNI

 

Film z kręgami w zbożu koło Wrześni, które zaobserwowano w weekend zobaczycie poniżej. Natomiast film z zeszłego roku zobaczycie we wpisie Wielkopolskie kręgi w zbożu.

Jeśli wam się podobają to nie zapomnijcie subskrybować mojego kanału na youtube. Będzie się tam pojawiać więcej ciekawostek z Wielkopolski.

 

 

Podoba się? Zapisz się do newslettera o nowych wpisach!

4 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Amadeusz
Amadeusz
2 lat temu

Niedaleko Wrześni widziałem na niebie okrągłe światła w rzędzie jakieś 2 miesiące temu około 4 rano

Emiks
Emiks
2 lat temu

Jaki kraj takie kręgi

Szymon
Szymon
2 lat temu

Cennik Już soti

PODOBNE

Darmowy internet dla zwiedzających USA

Wspaniała okazja dla planujących podróż za ocean. Właśnie pojawiła się oferta, dzięki której można zyskać darmowy internet dla zwiedzających USA.

Zorza polarna nad Polską – kiedy ponownie?

Przed weekendem pojawiły się alerty o bardzo silnych wybuchach na Słońcu. Informacje były bardzo pozytywne bo oznaczały, że pojawi się zorza polarna nad Polską. Astronomowie i fotografowie już wiedzieli co się święci i pakowali sprzęt do wypraw za miasto.

Sztuczna inteligencja kontra język polski

Nie sposób wymagać od kogokolwiek kto nie mówi po polsku by rozumiał skomplikowane zwroty. Sztuczna inteligencja kontra język polski to zabawa w szukanie potknięć u kogoś kto jest dopiero na początku nauki naszego skomplikowanego języka.

Jak rozpoznać fałszywe zdjęcia zaćmienia Słońca?

Kilka dni temu na niebie obserwowaliśmy niezwykłe zjawisko, a w raz z nim pojawiły się fałszywe zdjęcia zaćmienia Słońca. Prawdopodobnie było ich nawet więcej niż tych prawdziwych. Podpowiem jak je rozpoznać?

Żywkowo – fantastyczna bociania wioska

Na północy Mazur, przy samej granicy leży bociania wioska. Co w niej niezwykłego? Otóż zamieszkuje ją więcej bocianów niż ludzi, a to oznacza naprawdę dużo bocianów do obserwowania.

Całkowite zaćmienie słońca 2024 w USA

Już wkrótce fotograficzno-astronomiczna okazja tego roku. Będzie to całkowite zaćmienie słońca 2024 w USA, ale obserwować je będzie można także w innych krajach.

Stewardessa radzi czy bredzi?

Ostatnio w polskich tzw. mediach pojawiła się seria niusów o tym co stewardessa radzi robić by pobyt w hotelu nie stał się koszmarem. Ale na wasze bezpieczeństwo w hotelu czyha wiele innych zagrożeń. Niektóre są śmiertelne!

Planowanie podróży z chatGPT

Planowanie podróży z ChatGPT otwiera przed tobą świat nieograniczonych możliwości. Dzięki sztucznej inteligencji możesz się dowiedzieć o miejscach, o których nie miałeś pojęcia, zaplanować najkrótszą trasę. A przy okazji oszczędzić czas, nerwy i pieniądze.
4
0
Co o tym sądzisz? Skomentuj!x