fbpx

Kręgi w zbożu koło Wrześni 2021

W ubiegły weekend zaobserwowano kręgi w zbożu koło Wrześni. Tak jak poprzednio, zauważono je przypadkiem. Nie widać ich z drogi, nie mają o nich pojęcia nawet mieszkający w odległości kilkuset metrów ludzie.

 

 

KRĘGI W ZBOŻU KOŁO WRZEŚNI

 

Kręgi zauważone koło Wrześni zostały 16 lipca. Zapewne były wykonane jedną lub dwie noce wcześniej. Oczywiście trudno powiedzieć kto je zrobił.

Pewne jest jednak to, że w stosunku do kręgów wykonanych rok wcześniej również w okolicach Wrześni są one zrobione znacznie gorzej. A nawet mówiąc prost są zrobione niechlujnie.

 

Kręgi w zbożu koło Wrześni

 

Cały wzór wygląda na niedokończony. Twórcy piktogramów wybrali na wykonanie swojego dzieła pole, przy którym przebiega asfaltowa droga. Bardzo możliwe zatem, że w trakcie wykonywania wzorów zostali spłoszeni.

W wielu miejscach widać też tak jakby kręgi wykonywano w dużym pośpiechu, oglądając film poniżej możecie przekonać się sami.

 

Kręgi w zbożu koło Wrześni

 

DOKŁADNA LOKALIZACJA PIKTOGRAMÓW?

 

W rozmowie z lokalsami, których spotkałem w pobliżu pola dowiedziałem się, że właściciel pola nie chce by ujawniać dokładną jego lokalizację. Dlaczego? Ano z powodu tego, że rok wcześniej na inne pole koło Wrześni ciągnęły całe pielgrzymki.

Ponoć poza tysiącami samochodów z Polski można było także zobaczyć zagraniczne rejestracje. Wszyscy ci ludzie, którzy wtedy przyjechali oglądać kręgi w zbożu w okolicach Nadarzyc, stratowali resztę pola. Oglądanie ciekawostki i robienie selfie, dla właściciela pola skończyło się dużymi stratami.

Zatem pozwólcie, że uszanuję prośbę rolnika, na którego polu są piktogramy i nie podam gdzie ono się znajduje.

 

 

KRĘGI W ZBOŻU KOŁO WRZEŚNI

 

Film z kręgami w zbożu koło Wrześni, które zaobserwowano w weekend zobaczycie poniżej. Natomiast film z zeszłego roku zobaczycie we wpisie Wielkopolskie kręgi w zbożu.

Jeśli wam się podobają to nie zapomnijcie subskrybować mojego kanału na youtube. Będzie się tam pojawiać więcej ciekawostek z Wielkopolski.

 

 

Podoba się? Zapisz się do newslettera o nowych wpisach!

4 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Amadeusz
Amadeusz
1 rok temu

Niedaleko Wrześni widziałem na niebie okrągłe światła w rzędzie jakieś 2 miesiące temu około 4 rano

Emiks
Emiks
1 rok temu

Jaki kraj takie kręgi

Szymon
Szymon
1 rok temu

Cennik Już soti

PODOBNE

Najstarsze drapacze chmur w Nowym Jorku

Kiedy Manhattan zaczął rosnąć w górę? Czy najstarsze drapacze chmur w Nowym Jorku ciągle jeszcze stoją? Które to są budynki? Zapraszam do spojrzenia wstecz, o niemal 150 lat, tego w historię wielkiego miasta.

Ciekawostki o Las Vegas

Zanim wybierzecie się do Miasta Grzechu warto poznać ciekawostki o Las Vegas. Wiele z nich pomoże zaplanować ciekawszy pobyt w mieście.

Zaćmienie słońca 2022 w Polsce

Po dłuższej przerwie czeka nas za kilka dni wyczekiwane przez fotografów zaćmienie słońca 2022. Jak się przygotować do obserwacji i fotografowania tego zjawiska

Zabytkowy most na Gwdzie

Blisko Jastrowia, na północy Wielkopolski znajduje się zabytkowy most na Gwdzie. Jest to mały fragment nieistniejącej już linii kolejowej.

Gigantyczny, jedyny taki wiatrak na świecie

Jadąc przez Śląsk, kawałek za Częstochową możecie natrafić na gigantyczny, jedyny taki wiatrak na świecie. Zaprojektował go i zbudował Polak.

Wieża widokowa na Młynicy

Wieża widokowa na Młynicy jest jedną z najnowszych w Polsce, wybudowano ją w 2021 roku. Z jej szczytu można podziwiać widok na Góry Izerskie...

Metro w Nowym Jorku – ciekawostki i tajemnice

Metro w Nowym Jorku to całe podziemne miasto. Znajdują się tam setki mil torów, opuszczone stacje, a nawet jeżdżą nawiedzone pociągi. Oto ciekawostki i tajemnice nowojorskiego metra.

Krzywy las pod Gryfinem

Pod Gryfinem znajduje się wyjątkowe miejsce, które miejscowi nazwali krzywy las. Rosną w nim drzewa, o których wiadomo na pewno tylko to, że nie są typowe. Ponad setka sosen ma dolną część pnia wygiętą w łuk.
4
0
Co o tym sądzisz? Skomentuj!x