fbpx

Kręgi w zbożu koło Wrześni 2021

W ubiegły weekend zaobserwowano kręgi w zbożu koło Wrześni. Tak jak poprzednio, zauważono je przypadkiem. Nie widać ich z drogi, nie mają o nich pojęcia nawet mieszkający w odległości kilkuset metrów ludzie.

 

 

KRĘGI W ZBOŻU KOŁO WRZEŚNI

 

Kręgi zauważone koło Wrześni zostały 16 lipca. Zapewne były wykonane jedną lub dwie noce wcześniej. Oczywiście trudno powiedzieć kto je zrobił.

Pewne jest jednak to, że w stosunku do kręgów wykonanych rok wcześniej również w okolicach Wrześni są one zrobione znacznie gorzej. A nawet mówiąc prost są zrobione niechlujnie.

 

Kręgi w zbożu koło Wrześni

 

Cały wzór wygląda na niedokończony. Twórcy piktogramów wybrali na wykonanie swojego dzieła pole, przy którym przebiega asfaltowa droga. Bardzo możliwe zatem, że w trakcie wykonywania wzorów zostali spłoszeni.

W wielu miejscach widać też tak jakby kręgi wykonywano w dużym pośpiechu, oglądając film poniżej możecie przekonać się sami.

 

Kręgi w zbożu koło Wrześni

 

DOKŁADNA LOKALIZACJA PIKTOGRAMÓW?

 

W rozmowie z lokalsami, których spotkałem w pobliżu pola dowiedziałem się, że właściciel pola nie chce by ujawniać dokładną jego lokalizację. Dlaczego? Ano z powodu tego, że rok wcześniej na inne pole koło Wrześni ciągnęły całe pielgrzymki.

Ponoć poza tysiącami samochodów z Polski można było także zobaczyć zagraniczne rejestracje. Wszyscy ci ludzie, którzy wtedy przyjechali oglądać kręgi w zbożu w okolicach Nadarzyc, stratowali resztę pola. Oglądanie ciekawostki i robienie selfie, dla właściciela pola skończyło się dużymi stratami.

Zatem pozwólcie, że uszanuję prośbę rolnika, na którego polu są piktogramy i nie podam gdzie ono się znajduje.

 

 

KRĘGI W ZBOŻU KOŁO WRZEŚNI

 

Film z kręgami w zbożu koło Wrześni, które zaobserwowano w weekend zobaczycie poniżej. Natomiast film z zeszłego roku zobaczycie we wpisie Wielkopolskie kręgi w zbożu.

Jeśli wam się podobają to nie zapomnijcie subskrybować mojego kanału na youtube. Będzie się tam pojawiać więcej ciekawostek z Wielkopolski.

 

 

Podoba się? Zapisz się do newslettera o nowych wpisach!

Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Amadeusz
Amadeusz
11 miesięcy temu

Niedaleko Wrześni widziałem na niebie okrągłe światła w rzędzie jakieś 2 miesiące temu około 4 rano

Emiks
Emiks
11 miesięcy temu

Jaki kraj takie kręgi

Szymon
Szymon
11 miesięcy temu

Cennik Już soti

4
0
Co o tym sądzisz? Skomentuj!x