fbpx

Polityka prywatności oraz plików cookies określa zasady postępowania z danymi osobowymi oraz wykorzystywania plików cookies na stronie fotografwdrodze.pl

 

Administratorem strony jest Jacek Bakutis, prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Jacek Bakutis poznan4u.pl, Wichrowe Wzgórze 15/28, 61-676 Poznań, NIP 972-011-62-21.

 

W razie wątpliwości związanych z polityką prywatności proszę o kontakt z administratorem danych osobowych, pisząc na maila kontakt@bakutis.pl

 

 

 

LOGI SERWERA

 

Korzystanie przez Użytkownika ze strony fotografwdrodze.pl wiąże się z przesyłaniem zapytań do serwera, na którym strona jest przechowywana. Każde zapytanie skierowane do serwera zapisywane jest w logach serwera.

 

Logi obejmują m.in. adres IP, datę i czas serwera, informacje o przeglądarce internetowej i systemie operacyjnym z jakiego korzysta Użytkownik. Logi zapisywane i przechowywane są na serwerze.

 

Dane zapisane w logach serwera nie są kojarzone z konkretnymi osobami korzystającymi ze strony i nie są wykorzystywane w celu identyfikacji Użytkownika.

 

Logi serwera służącą do administrowania stroną, a ich zawartość nie jest ujawniana nikomu poza osobami upoważnionymi do administrowania serwerem.