fbpx

Kamery internetowe w USA

Kamery internetowe w USA to obecnie jedyny sposób by zobaczyć wiele z tych miejsc, do których w tym roku planowaliśmy pojechać. W ten sposób możemy zobaczyć ulice Nowego Jorku, Las Vegas czy Chicago.

 

KAMERY INTERNETOWE W USA

 

Oglądanie teraz obrazu z kamer internetowych pozwoli porównać nam ten widok z pełnymi ludzi ulicami. A te zobaczymy na własne oczy, pewnie już za kilka miesięcy, a może za rok. Ale zobaczymy.

Nikt przecież nie zrezygnuje ze swojej wyprawy marzeń za ocean. W tej sytuacji możemy ją co najwyżej nieco przesunąć.

Niektóre z kamer mogą być czasowo niedostępne, lub pokazywać nagrany wcześniej obraz. W takim przypadku należy kliknąć napis „na żywo”. Jeśli wtedy kropka obok zaświeci się na czerwono to będziecie mieli pewność, że oglądacie aktualny przekaz.

 

 

KAMERY INTERNETOWE W NOWYM JORKU

 

Na początek Nowy Jork, miasto, na które zwrócone są oczy niemal całego świata. I to nie tylko z powodu pandemii, która tam zbiera wyjątkowo wiele ofiar.

Jednak także dlatego, że Nowy Jork jest dla wielu podróżników marzeniem na szczycie listy miejsc do odwiedzenia. Wielu z nas miało w tym roku w planie je odwiedzić.

Na początek dwie kamery internetowe na Times Square, w miejscu, w którym każdego dnia można spotkać 300,000 ludzi. W sylwestra w tej przestrzeni Nowy Rok wita pół miliona mieszkańców i turystów.

 

 

 

Dwie kolejne kamery pokazują widok na Manhattan, East River oraz mosty Brooklyn Bridge i Manhattan Bridge.

 

 

 

Wreszcie ostatnia w tym zestawieniu nowojorska kamera pokazuje obraz z Bryant Park. Jest to jedno z ulubionych miejsc wypoczynku mieszkańców, znajduje się jedną przecznicę od Times Square.

 

 

 

KAMERA INTERNETOWA W CHICAGO

 

Kamera pokazuje obraz na nabrzeże jeziora Michigan oraz budynki wzdłuż North Lake Shore Drive, szerokiej drogi prowadzącej przez centrum wzdłuż jeziora.

 

 

KAMERY INTERNETOWE W BOSTONIE

 

Obie bostońskie kamery pokazują nabrzeża i mosty nad Charles River. Rzeka ta przecina centrum miasta.

 

 

 

 

KAMERY INTERNETOWE W LAS VEGAS

 

Dwie kamery z Las Vegas pokazują tą samą okolicę, ale z przeciwnych punktów widzenia. Można na niej oglądać Strip – główną ulicę miasta, przy której ciągną się kasyna. Zazwyczaj wieczorami jest tam nieopisany tłok.

 

 

 

 

KAMERA INTERNETOWA W FORT LAUDERDALE

 

Fort Lauderdale to miasto położone w obszarze metropolitalnym Miami. Kamera pokazuje obraz na Broward Boulevard, w samym certum miasta.

 

 

KAMERA INTERNETOWA W HOUSTON

 

Kamera w Houston pokazuje linię wieżowców całego centrum miasta. Ze względu na umiejscowienie kamery najlepiej oglądać obraz przy dobrej pogodzie.

 

 

 

KAMERA INTERNETOWA W SANTA MONICA

Kamera pokazuje plażę w Santa Monica, ale przede wszystkim słynne molo. To właśnie tutaj znajduje się znak kończący szlak Route 66, ciągnący się aż z Chicago.

 

 

 

KAMERY INTERNETOWE W MILWAUKEE

Kamery pokazują obraz z centrum miasta oraz brzegów Milwaukee River.

 

 

 

 

KAMERA INTERNETOWA W ANCHORAGE

 

Dość egzotyczna w tym zestawieniu lokalizacja. Miasto Anchorage mieści się na Alasce. Obraz z kamery pokazuje bazę wodnopłatów nad jeziorem Hood, znajdującego się na obrzeżach miasta.

 

 

 

KAMERA INTERNETOWA W LARAMIE

 

Laramie to niewielkie miasto położone w stanie Wyoming. Kamera pokazuje obraz z jego historycznego centrum.

 

 

 

KAMERA INTERNETOWA W WASZYNGTONIE

 

Na koniec obraz z nietypowej kamery, pokazuje ona obraz na żywo z pasa startowego lotniska Reagan National Airport w Waszyngtonie.  Możecie się przekonać, że co prawda ruch samolotowy nadal się odbywa, ale jest on bardzo niewielki.

 

 

 

 

 

Podoba się? Zapisz się do newslettera o nowych wpisach!

2 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Ola z Muzycznej Listy

Świetne! I jak wszystko wróci do normalności będzie można sobie porównać! Szczególnie lotnisko.

PODOBNE

Formuła 1 w Las Vegas

W tym roku na fanów sportów samochodowych za oceanem czeka wyjątkowa gratka. Formuła 1 w Las Vegas. Nocny wyścig ulicami miasta, który będzie można obserwować nawet ze swojego pokoju hotelowego.

Najstarsze drapacze chmur w Nowym Jorku

Kiedy Manhattan zaczął rosnąć w górę? Czy najstarsze drapacze chmur w Nowym Jorku ciągle jeszcze stoją? Które to są budynki? Zapraszam do spojrzenia wstecz, o niemal 150 lat, tego w historię wielkiego miasta.

Promocje i kody rabatowe na zwiedzanie USA

Planując wyprawę za ocean warto zaoszczędzić na każdym możliwym kroku. Promocje i kody rabatowe na zwiedzanie USA mogą zmniejszyć cenę wyprawy nawet o setki...

Wkrótce wzrosną ceny karnetów na zwiedzanie

Jeśli wybieracie się w najbliższych miesiącach zagranicę to jest okazja zaoszczędzić. Najwięksi pośrednicy zapowiedzieli, że wkrótce wzrosną ceny karnetów na zwiedzanie najpopularniejszych na świecie...

Koszt wyjazdu do USA w 2023 roku

Zaczynasz planować wyprawę do Stanów? Zobacz jaki jest koszt wyjazdu do USA w 2023 roku. I jak zmieniły się poszczególne ceny od początku ubiegłego...

Angels Landing – zasady wejść w roku 2023

Zion National Park ogłosił terminy zapisów na loterię dla osób, które chcą wejść na szlak do fenomenalnego punktu widokowego Angels Landing. Program zezwoleń w 2022...

Dni darmowego wstępu do amerykańskich parków w 2023 roku

Agencja zarządzająca parkami narodowymi w USA ogłosiła właśnie dni darmowego wstępu do amerykańskich parków narodowych w przyszłym roku

Ciekawostki o Las Vegas

Zanim wybierzecie się do Miasta Grzechu warto poznać ciekawostki o Las Vegas. Wiele z nich pomoże zaplanować ciekawszy pobyt w mieście.
2
0
Co o tym sądzisz? Skomentuj!x