fbpx

Kamery internetowe w USA

Kamery internetowe w USA to obecnie jedyny sposób by zobaczyć wiele z tych miejsc, do których w tym roku planowaliśmy pojechać. W ten sposób możemy zobaczyć ulice Nowego Jorku, Las Vegas czy Chicago.

 

KAMERY INTERNETOWE W USA

 

Oglądanie teraz obrazu z kamer internetowych pozwoli porównać nam ten widok z pełnymi ludzi ulicami. A te zobaczymy na własne oczy, pewnie już za kilka miesięcy, a może za rok. Ale zobaczymy.

Nikt przecież nie zrezygnuje ze swojej wyprawy marzeń za ocean. W tej sytuacji możemy ją co najwyżej nieco przesunąć.

Niektóre z kamer mogą być czasowo niedostępne, lub pokazywać nagrany wcześniej obraz. W takim przypadku należy kliknąć napis „na żywo”. Jeśli wtedy kropka obok zaświeci się na czerwono to będziecie mieli pewność, że oglądacie aktualny przekaz.

 

 

KAMERY INTERNETOWE W NOWYM JORKU

 

Na początek Nowy Jork, miasto, na które zwrócone są oczy niemal całego świata. I to nie tylko z powodu pandemii, która tam zbiera wyjątkowo wiele ofiar.

Jednak także dlatego, że Nowy Jork jest dla wielu podróżników marzeniem na szczycie listy miejsc do odwiedzenia. Wielu z nas miało w tym roku w planie je odwiedzić.

Na początek dwie kamery internetowe na Times Square, w miejscu, w którym każdego dnia można spotkać 300,000 ludzi. W sylwestra w tej przestrzeni Nowy Rok wita pół miliona mieszkańców i turystów.

 

 

 

Dwie kolejne kamery pokazują widok na Manhattan, East River oraz mosty Brooklyn Bridge i Manhattan Bridge.

 

 

 

Wreszcie ostatnia w tym zestawieniu nowojorska kamera pokazuje obraz z Bryant Park. Jest to jedno z ulubionych miejsc wypoczynku mieszkańców, znajduje się jedną przecznicę od Times Square.

 

 

 

KAMERA INTERNETOWA W CHICAGO

 

Kamera pokazuje obraz na nabrzeże jeziora Michigan oraz budynki wzdłuż North Lake Shore Drive, szerokiej drogi prowadzącej przez centrum wzdłuż jeziora.

 

 

KAMERY INTERNETOWE W BOSTONIE

 

Obie bostońskie kamery pokazują nabrzeża i mosty nad Charles River. Rzeka ta przecina centrum miasta.

 

 

 

 

KAMERY INTERNETOWE W LAS VEGAS

 

Dwie kamery z Las Vegas pokazują tą samą okolicę, ale z przeciwnych punktów widzenia. Można na niej oglądać Strip – główną ulicę miasta, przy której ciągną się kasyna. Zazwyczaj wieczorami jest tam nieopisany tłok.

 

 

 

 

KAMERA INTERNETOWA W FORT LAUDERDALE

 

Fort Lauderdale to miasto położone w obszarze metropolitalnym Miami. Kamera pokazuje obraz na Broward Boulevard, w samym certum miasta.

 

 

KAMERA INTERNETOWA W HOUSTON

 

Kamera w Houston pokazuje linię wieżowców całego centrum miasta. Ze względu na umiejscowienie kamery najlepiej oglądać obraz przy dobrej pogodzie.

 

 

 

KAMERA INTERNETOWA W SANTA MONICA

Kamera pokazuje plażę w Santa Monica, ale przede wszystkim słynne molo. To właśnie tutaj znajduje się znak kończący szlak Route 66, ciągnący się aż z Chicago.

 

 

 

KAMERY INTERNETOWE W MILWAUKEE

Kamery pokazują obraz z centrum miasta oraz brzegów Milwaukee River.

 

 

 

 

KAMERA INTERNETOWA W ANCHORAGE

 

Dość egzotyczna w tym zestawieniu lokalizacja. Miasto Anchorage mieści się na Alasce. Obraz z kamery pokazuje bazę wodnopłatów nad jeziorem Hood, znajdującego się na obrzeżach miasta.

 

 

 

KAMERA INTERNETOWA W LARAMIE

 

Laramie to niewielkie miasto położone w stanie Wyoming. Kamera pokazuje obraz z jego historycznego centrum.

 

 

 

KAMERA INTERNETOWA W WASZYNGTONIE

 

Na koniec obraz z nietypowej kamery, pokazuje ona obraz na żywo z pasa startowego lotniska Reagan National Airport w Waszyngtonie.  Możecie się przekonać, że co prawda ruch samolotowy nadal się odbywa, ale jest on bardzo niewielki.

 

 

 

 

 

Podoba się? Zapisz się do newslettera o nowych wpisach!

2 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Ola z Muzycznej Listy

Świetne! I jak wszystko wróci do normalności będzie można sobie porównać! Szczególnie lotnisko.

PODOBNE

Obrączkowe zaćmienie słońca w USA

Podróżujących w październiku za ocean czeka nie lada gratka - obrączkowe zaćmienie słońca w USA. Gdzie i kiedy będzie je najlepiej widać?

Koniec (prawie) z airbnb w Nowym Jorku

Właściciele nieruchomości nagle zaczęli anulować rezerwacje. Wielu turystów jest zaskoczonych, ale to jest początek końca airbnb w Nowym Jorku. Miasto wygrało batalię sądową z najemcami

Nowy Jork podnosi ceny biletów

Od dziś, od północy miasto Nowy Jork podnosi ceny biletów na wszystkie usługi transportu publicznego. Drożeje między innymi najpopularniejsze wśród turystów metro.

Czy w amerykańskich parkach narodowych jest bezpiecznie?

Właściwie nie ma miesiąca by ktoś tam nie zginął. Lipiec pod tym względem jest już rekordowy. Jak do tego doszło? Sam oceń czy w amerykańskich parkach narodowych jest bezpiecznie.

Porównanie Las Vegas Pass – który wybrać?

Wybierasz się do Miasta Grzechu, chcesz kupić karnet i zaoszczędzić na zwiedzaniu? Zobacz porównanie cen Las Vegas Pass. Znajdź najlepsze atrakcje czekające na turystów. Las...

Nowy Jork pogrąża się w smogu z kanadyjskich pożarów

Płoną ogromne połacie lasów w Kanadzie, wiejące od północy wiatry zwiewają dym na wielkie miasta wschodniego wybrzeża. Od kilku godzin Nowy Jork pogrąża się...

Sztuczna inteligencja i Photoshop. Witamy w Matrixie.

Sztuczna inteligencja i Photoshop już wkrótce sprawią, że nie będziecie mieli bladego pojęcia czy to co widzicie jest realne. Oto przykład pochodzący z prostego...

Śmierć bizona w Yellowstone. Winny turysta

Bezmyślny turysta spowodował śmierć bizona w Yellowstone. Władze parku wszczęły dochodzenie i poszukują osoby, która złamała reguły postępowania w parku narodowym. Zasady obowiązujące w parkach...
2
0
Co o tym sądzisz? Skomentuj!x