fbpx

Dron uderzył w World Trade Center

Mieszkaniec Teksasu postanowił nakręcić film z powietrza, ale jego dron uderzył w World Trade Center. Czekają go poważne konsekwencje beztroski i chęci sławy.

Niejaki Adam Ismail, 22-latek z Teksasu postawił podzielić się wrażeniami ze swojego pobytu na instagramie. Zabrał się do tego dość karkołomnie bo pośród wieżowców na Manhattanie.

Wokoło są tysiące nie tylko sieci wifi, ale też wszelkiego innego rodzaju nowoczesnych połączeń bezprzewodowych. Dodatkowo wśród wieżowców Manhattanu jest zaburzony przepływ powietrza.

Konsekwencją takiego beztroskiego latania pośród wieżowców była utrata kontroli nad dronem. W efekcie uderzył on – dość symbolicznie – w jeden z budynków World Trade Center.

 

Dron uderzył w World Trade Center

OGRANICZENIA DLA DRONÓW W NOWYM JORKU

KONSEKWENCJE ZA LATANIE DRONEM W NOWYM JORKU

 

Podoba się? Zapisz się do newslettera o nowych wpisach!

1 KOMENTARZ

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Robert
9 miesięcy temu

Czy 1000$ to naprawdę dużo? Za opublikowanie filmiki na youtube w spoko jakości miałby znacznie więskzy dochód z samych reklam…

PODOBNE

Brooklyn Bridge – ikona Nowego Jorku

Brooklyn Bridge to nie tylko most – to ikona, legenda i nieskończona inspiracja dla fotografów z całego świata. Zanurz się w jego fascynującą historię i odkryj, dlaczego spacer po jego deskach to fascynujące doświadczenie.

Darmowy internet dla zwiedzających USA

Wspaniała okazja dla planujących podróż za ocean. Właśnie pojawiła się oferta, dzięki której można zyskać darmowy internet dla zwiedzających USA.

Sztuczna inteligencja kontra język polski

Nie sposób wymagać od kogokolwiek kto nie mówi po polsku by rozumiał skomplikowane zwroty. Sztuczna inteligencja kontra język polski to zabawa w szukanie potknięć u kogoś kto jest dopiero na początku nauki naszego skomplikowanego języka.

Jak rozpoznać fałszywe zdjęcia zaćmienia Słońca?

Kilka dni temu na niebie obserwowaliśmy niezwykłe zjawisko, a w raz z nim pojawiły się fałszywe zdjęcia zaćmienia Słońca. Prawdopodobnie było ich nawet więcej niż tych prawdziwych. Podpowiem jak je rozpoznać?

Całkowite zaćmienie słońca 2024 w USA

Już wkrótce fotograficzno-astronomiczna okazja tego roku. Będzie to całkowite zaćmienie słońca 2024 w USA, ale obserwować je będzie można także w innych krajach.

Stewardessa radzi czy bredzi?

Ostatnio w polskich tzw. mediach pojawiła się seria niusów o tym co stewardessa radzi robić by pobyt w hotelu nie stał się koszmarem. Ale na wasze bezpieczeństwo w hotelu czyha wiele innych zagrożeń. Niektóre są śmiertelne!

Cała trasa Route 66 z chatGPT

Odkryj uroki kultowej Route 66 z chatGPT – sztuczna inteligencja została twoim przewodnikiem po legendarnej trasie pełnej historii i przygód.

Planowanie podróży z chatGPT

Planowanie podróży z ChatGPT otwiera przed tobą świat nieograniczonych możliwości. Dzięki sztucznej inteligencji możesz się dowiedzieć o miejscach, o których nie miałeś pojęcia, zaplanować najkrótszą trasę. A przy okazji oszczędzić czas, nerwy i pieniądze.
1
0
Co o tym sądzisz? Skomentuj!x