fbpx

Dron uderzył w World Trade Center

Mieszkaniec Teksasu postanowił nakręcić film z powietrza, ale jego dron uderzył w World Trade Center. Czekają go poważne konsekwencje beztroski i chęci sławy.

Niejaki Adam Ismail, 22-latek z Teksasu postawił podzielić się wrażeniami ze swojego pobytu na instagramie. Zabrał się do tego dość karkołomnie bo pośród wieżowców na Manhattanie.

Wokoło są tysiące nie tylko sieci wifi, ale też wszelkiego innego rodzaju nowoczesnych połączeń bezprzewodowych. Dodatkowo wśród wieżowców Manhattanu jest zaburzony przepływ powietrza.

Konsekwencją takiego beztroskiego latania pośród wieżowców była utrata kontroli nad dronem. W efekcie uderzył on – dość symbolicznie – w jeden z budynków World Trade Center.

 

Dron uderzył w World Trade Center

OGRANICZENIA DLA DRONÓW W NOWYM JORKU

KONSEKWENCJE ZA LATANIE DRONEM W NOWYM JORKU

 

Podoba się? Zapisz się do newslettera o nowych wpisach!

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

PODOBNE

Ciekawostki o Las Vegas

Zanim wybierzecie się do Miasta Grzechu warto poznać ciekawostki o Las Vegas. Wiele z nich pomoże zaplanować ciekawszy pobyt w mieście.

OMNY Card – nowy system opłat za transport w Nowym Jorku

Od lat transport w Nowym Jorku płaciliśmy za pomocą MetroCard. NYC wprowadził nowy system opłat za transport. Nazywa się OMNY i jest znacznie prostszy w obsłudze. Jak z niego skorzystać?

Zaćmienie słońca 2022 w Polsce

Po dłuższej przerwie czeka nas za kilka dni wyczekiwane przez fotografów zaćmienie słońca 2022. Jak się przygotować do obserwacji i fotografowania tego zjawiska

Będą nowe parki narodowe w USA?

Pytanie raczej nie czy będą nowe parki narodowe w USA, ale kiedy. Amerykanie rozważają właśnie włączenie do systemu parków także miejsc związanych historią drugiej połowy XX wieku.

Porównanie New York Pass – który wybrać?

Zaraz po tym jak zdecydujecie o wyprawie do Nowego Jorku pojawia się pytanie, który karnet na zwiedzanie wybrać. Oto porównanie New York Pass wg aktualnych cen.

Gigantyczny, jedyny taki wiatrak na świecie

Jadąc przez Śląsk, kawałek za Częstochową możecie natrafić na gigantyczny, jedyny taki wiatrak na świecie. Zaprojektował go i zbudował Polak.

Nowa opłata za parkowanie w parku narodowym w USA

Od 1 marca 2023 wprowadzona zostanie nowa opłata za parkowanie w parku narodowym w USA. Wszystkie przychody uzyskane w ten sposób będą przez park przeznaczane na utrzymanie infrastruktury i obsługę turystów.

Death Valley NP jest zamknięty do odwołania

Skutki wyjątkowo obfitych ulew doprowadziły do tego, że Death Valley NP jest zamknięty do odwołania. Skala kataklizmu jest określana jako opady 1000-lecia. KATASTROFALNE ULEWY W...
0
Co o tym sądzisz? Skomentuj!x