fbpx

Black Friday 2020 – nadchodzą mega zniżki

Dla podróżników rok 2020 jest już stracony. Jednak Black Friday 2020 może być najbardziej udaną okazją na rezerwacje w ciągu ostatnich kilku lat. Planowane wyprzedaże będą wyjątkowo atrakcyjne.

WYPRZEDAŻE

Polskie wyprzedaże kojarzą się większości z nas z dość prymitywnymi oszustwami. Wiele sklepów krótko przedtem podnosi ceny, po to by po „okazyjnej” obniżce były one sprzedawane tak naprawdę w tej samej cenie co wcześniej.

Inaczej jest zagranicą, wiele osób przekonało się, że w takich samych wyprzedażach w zachodniej Europie czy za oceanem ceny potrafią spadać naprawdę o kilkadziesiąt procent.

Sprzedawcom takie obniżki opłacają się, bo dzięki temu w bardzo krótkim okresie czasu sprzedają dziesiątki tysięcy ofert.

Tanie zwiedzanie USA

BLACK FRIDAY 2020 I CYBER MONDAY 2020

W najbliższych dniach będziemy mieli 3 okazje do rezerwacji, niektóre dotyczą tylko amerykańskiego rynku.We czwartek w USA rozpoczną się wyprzedaże z okazji Dnia Dziękczynienia. Dzień później, będzie Black Friday, który w większości sklepów zmienia się w Black Weekend. I wreszcie w poniedziałek ruszą wyprzedaże z okazji Cyber Monday kończące kilkudniową okazję na zaoszczędzenie na rezerwacjach.

Wyprzedaże w najgorętszej okazji roku, mogą realnie obniżyć budżet podróży. Jednak warunkiem by można było skorzystać z ofert jest rewolucyjna czujność. Zwłaszcza jeśli chodzi o rezerwacje podróży. Dlaczego? Bo każda z oferujących je stron ma ograniczoną pulę rezerwacji w atrakcyjnej cenie.

Często naprawdę atrakcyjne okazje kończą się w ciągu kilkudziesięciu minut. Jeśli zobaczycie taką ofertę siedząc w korku, w samochodzie czy tramwaju, ale będziecie chcieli dokonać rezerwacji na spokojnie później to nic z tego. Po godzinie takiej oferty już na pewno nie znajdziecie.

Przykładem może być Nowy Jork, gdzie na co dzień hotele na Manhattanie są znacznie droższe niż w innych dzielnicach, choćby na Brooklynie. Gdy startuje Black Friday to bez problemu można znaleźć sporo hoteli na Manhattanie w brooklińskich cenach. Ale są to najczęściej oferty, które można zobaczyć raz, przez chwilę. Sprzedają się na pniu.

Najlepiej przygotować sobie plan przyszłego wyjazdu w ciągu najbliższych kilku dni. Jeśli zaplanujecie sobie trasę i wybierzecie hotele to w momencie pojawienia się wyprzedaży będziecie mogli szybko zarezerwować wybrane wcześniej hotele.

Jednak należy pamiętać, że nie każdy hotel będzie brał udział w wyprzedażach. Zatem przygotujcie sobie kilka opcji dla każdej wybranej destynacji.

OFERTY BLACK FRIDAY – HOTELE

Część stron wyprzedaje już teraz, zamieniając Black Friday w Black Week. Oferty ze zniżkami znajdziecie już na stronach:

30% zniżki na hotele znajdziecie na stronie booking.com – rezerwacje można już robić na cały rok 2021

15% zniżek na hotele na stronie booking.com, na noclegi realizowane do 4 stycznia 2021

Do 60% na wybrane hotele na całym świecie, na stronie hotels.com

OFERTY BLACK FRIDAY – ZNIŻKI NA ATRAKCJE

Na tych stronach możecie obserwować pojawiające się atrakcje. Niektóre z nich aktualnie oferują jeszcze promocje, które kończą się przed Świętem Dziękczynienia.

Sightseeing Pass – 30-40% zniżek na zwiedzanie najciekawszych atrakcji w USA

Go City – zniżki na atrakcje w miastach amerykańskich oraz m.in. w Bangkoku, Barcelonie, Londynie, Paryżu, Rzymie, Singapurze i Sidney

London Pass – karnet na zwiedzanie atrakcji brytyjskiej stolicy

New York Pass – karnet na zwiedzanie atrakcji miasta, które nigdy nie śpi

Paris Pass – karnet na zwiedzanie miasta zakochanych

Turbo Pass – karnety na zwiedzanie europejskich metropolii oraz Dubaju i Nowego Jorku

Big Bus Tours – 20% zniżki na zwiedzanie miast z pokładu wycieczkowego autokaru – m.in. USA, kilka miast w Europie, Emiraty Arabskie oraz Australia i Singapur

Tours4fun – do 300$ zniżek na wycieczki na całym świecie

OFERTY BLACK FRIDAY – WYNAJEM SAMOCHODU

rentalcars.com – oferuje do 40% zniżki na wynajem samochodów z okazji Black Friday

Podoba się? Zapisz się do newslettera o nowych wpisach!

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

PODOBNE

Darmowy internet dla zwiedzających USA

Wspaniała okazja dla planujących podróż za ocean. Właśnie pojawiła się oferta, dzięki której można zyskać darmowy internet dla zwiedzających USA.

Sztuczna inteligencja kontra język polski

Nie sposób wymagać od kogokolwiek kto nie mówi po polsku by rozumiał skomplikowane zwroty. Sztuczna inteligencja kontra język polski to zabawa w szukanie potknięć u kogoś kto jest dopiero na początku nauki naszego skomplikowanego języka.

Jak rozpoznać fałszywe zdjęcia zaćmienia Słońca?

Kilka dni temu na niebie obserwowaliśmy niezwykłe zjawisko, a w raz z nim pojawiły się fałszywe zdjęcia zaćmienia Słońca. Prawdopodobnie było ich nawet więcej niż tych prawdziwych. Podpowiem jak je rozpoznać?

Całkowite zaćmienie słońca 2024 w USA

Już wkrótce fotograficzno-astronomiczna okazja tego roku. Będzie to całkowite zaćmienie słońca 2024 w USA, ale obserwować je będzie można także w innych krajach.

Stewardessa radzi czy bredzi?

Ostatnio w polskich tzw. mediach pojawiła się seria niusów o tym co stewardessa radzi robić by pobyt w hotelu nie stał się koszmarem. Ale na wasze bezpieczeństwo w hotelu czyha wiele innych zagrożeń. Niektóre są śmiertelne!

Planowanie podróży z chatGPT

Planowanie podróży z ChatGPT otwiera przed tobą świat nieograniczonych możliwości. Dzięki sztucznej inteligencji możesz się dowiedzieć o miejscach, o których nie miałeś pojęcia, zaplanować najkrótszą trasę. A przy okazji oszczędzić czas, nerwy i pieniądze.

Pakowanie z ChatGPT: niezbędnik każdego turysty

Zmęczony wiecznym zapominaniem o czymś ważnym podczas pakowania? Pakowanie z ChatGPT to rozwiązanie twoich problemów! Dowiedz się, jak inteligencja sztuczna może zorganizować twój bagaż, zapewniając, że wszystko, czego potrzebujesz, znajdzie się w twojej walizce.

Efekt halo na niebie – kiedy występuje

Efekt halo fascynuje i inspiruje od wieków, łącząc naukę z magią natury. Czym jest to fascynujące zjawisko atmosferyczne i kiedy występuje?
0
Co o tym sądzisz? Skomentuj!x