fbpx

Black Friday 2020 – nadchodzą mega zniżki

Dla podróżników rok 2020 jest już stracony. Jednak Black Friday 2020 może być najbardziej udaną okazją na rezerwacje w ciągu ostatnich kilku lat. Planowane wyprzedaże będą wyjątkowo atrakcyjne.

 

 

WYPRZEDAŻE

 

Polskie wyprzedaże kojarzą się większości z nas z dość prymitywnymi oszustwami. Wiele sklepów krótko przedtem podnosi ceny, po to by po “okazyjnej” obniżce były one sprzedawane tak naprawdę w tej samej cenie co wcześniej.

Inaczej jest zagranicą, wiele osób przekonało się, że w takich samych wyprzedażach w zachodniej Europie czy za oceanem ceny potrafią spadać naprawdę o kilkadziesiąt procent.

Sprzedawcom takie obniżki opłacają się, bo dzięki temu w bardzo krótkim okresie czasu sprzedają dziesiątki tysięcy ofert.

 

Tanie zwiedzanie USA

 

 

BLACK FRIDAY 2020 I CYBER MONDAY 2020

 

W najbliższych dniach będziemy mieli 3 okazje do rezerwacji, niektóre dotyczą tylko amerykańskiego rynku.We czwartek w USA rozpoczną się wyprzedaże z okazji Dnia Dziękczynienia. Dzień później, będzie Black Friday, który w większości sklepów zmienia się w Black Weekend. I wreszcie w poniedziałek ruszą wyprzedaże z okazji Cyber Monday kończące kilkudniową okazję na zaoszczędzenie na rezerwacjach.

Wyprzedaże w najgorętszej okazji roku, mogą realnie obniżyć budżet podróży. Jednak warunkiem by można było skorzystać z ofert jest rewolucyjna czujność. Zwłaszcza jeśli chodzi o rezerwacje podróży. Dlaczego? Bo każda z oferujących je stron ma ograniczoną pulę rezerwacji w atrakcyjnej cenie.

Często naprawdę atrakcyjne okazje kończą się w ciągu kilkudziesięciu minut. Jeśli zobaczycie taką ofertę siedząc w korku, w samochodzie czy tramwaju, ale będziecie chcieli dokonać rezerwacji na spokojnie później to nic z tego. Po godzinie takiej oferty już na pewno nie znajdziecie.

Przykładem może być Nowy Jork, gdzie na co dzień hotele na Manhattanie są znacznie droższe niż w innych dzielnicach, choćby na Brooklynie. Gdy startuje Black Friday to bez problemu można znaleźć sporo hoteli na Manhattanie w brooklińskich cenach. Ale są to najczęściej oferty, które można zobaczyć raz, przez chwilę. Sprzedają się na pniu.

 

Najlepiej przygotować sobie plan przyszłego wyjazdu w ciągu najbliższych kilku dni. Jeśli zaplanujecie sobie trasę i wybierzecie hotele to w momencie pojawienia się wyprzedaży będziecie mogli szybko zarezerwować wybrane wcześniej hotele.

Jednak należy pamiętać, że nie każdy hotel będzie brał udział w wyprzedażach. Zatem przygotujcie sobie kilka opcji dla każdej wybranej destynacji.

 

 

OFERTY BLACK FRIDAY – HOTELE

 

Część stron wyprzedaje już teraz, zamieniając Black Friday w Black Week. Oferty ze zniżkami znajdziecie już na stronach:

 

30% zniżki na hotele znajdziecie na stronie booking.com – rezerwacje można już robić na cały rok 2021

15% zniżek na hotele na stronie booking.com, na noclegi realizowane do 4 stycznia 2021

Do 60% na wybrane hotele na całym świecie, na stronie hotels.com

 

 

OFERTY BLACK FRIDAY – ZNIŻKI NA ATRAKCJE

Na tych stronach możecie obserwować pojawiające się atrakcje. Niektóre z nich aktualnie oferują jeszcze promocje, które kończą się przed Świętem Dziękczynienia.

 

Sightseeing Pass – 30-40% zniżek na zwiedzanie najciekawszych atrakcji w USA

Go City – zniżki na atrakcje w miastach amerykańskich oraz m.in. w Bangkoku, Barcelonie, Londynie, Paryżu, Rzymie, Singapurze i Sidney

London Pass – karnet na zwiedzanie atrakcji brytyjskiej stolicy

New York Pass – karnet na zwiedzanie atrakcji miasta, które nigdy nie śpi

Paris Pass – karnet na zwiedzanie miasta zakochanych

Turbo Pass – karnety na zwiedzanie europejskich metropolii oraz Dubaju i Nowego Jorku

Big Bus Tours – 20% zniżki na zwiedzanie miast z pokładu wycieczkowego autokaru – m.in. USA, kilka miast w Europie, Emiraty Arabskie oraz Australia i Singapur

Tours4fun – do 300$ zniżek na wycieczki na całym świecie

 

 

OFERTY BLACK FRIDAY – WYNAJEM SAMOCHODU

 

rentalcars.com – oferuje do 40% zniżki na wynajem samochodów z okazji Black Friday

 

 

 

 

 

Podoba się? Zapisz się do newslettera o nowych wpisach!

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Co o tym sądzisz? Skomentuj!x
()
x