fbpx

Wyjątkowy apartament z pieczywem w Nowym Jorku

W The Refinery Hotel w Nowym Jorku powstał niezwykły pokój hotelowy. Apartament z pieczywem nosi nazwę Bread&Breakfast i można będzie w nim zanocować przez bardzo krótki czas.

 

 

APARTAMENT Z PIECZYWEM

 

Nocleg w Nowym Jorku, w pięciogwiazdkowym The Refinery Hotel, przy 5 Alei , to za mało? To może zarezerwować w nim jeszcze specjalny apartament? Apartament o tematycznym wystroju związanym z pieczywem.

 

Tak, powstał taki zabawnie wyglądający apartament. Cały wystrój nawiązuje do różnych rodzajów pieczywa, od poduszek aż po fototapetę. Nawet w łazience motyw pieczywa jest niemal na każdym elemencie: ręczniki, płytki, szyba prysznica.

 

apartament z pieczywem

 

Dla gości w tym pokoju przygotowano także specjalny zestaw płaszcza kąpielowego i kapci. Goście opuszczając pokój są zachęcani by zabrać je na pamiątkę.

 

W pokoju jest dość niezwykły minibar, czy raczej minipiekarenka na którą składają się świeże i pachnące wypieki, które dodatkowo są darmowe.

 

Jakby tego było mało to każdy klient otrzymuje jeszcze 100$ kredytu na zamówienia z menu dostępnego tylko dla tego apartamentu.

 

apartament z pieczywem

 

 

REZERWACJA I DOSTĘPNOŚĆ

 

Ten, bardzo wyjątkowy pokój hotelowy będzie dostępny dla gości wyłącznie do końca stycznia. Jak można się domyślić po wystroju – zarezerwować można go wyłącznie na tej stronie na hotels.com. Nocleg w tym apartamencie kosztuje 225$.

 

Jednak jeśli ktokolwiek z was chciałby skorzystać z tej oferty to radzę się bardzo spieszyć. To jest wyjątkowa gratka dla wszelkich influencerów, zwłaszcza tych foodie , którzy z pewnością zdjęciami z tego pokoju będą chcieli się pochwalić światu.

 

Wszystkie zdjęcia © hotels.com

Podoba się? Zapisz się do newslettera o nowych wpisach!

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Krzysiek
2 lat temu

To jest Ameryka , tylko u nich takie pomysły .

Krzysiek
2 lat temu

Może dokładnie tego samego nie ale coś bardzo zbliżonego.

3
0
Co o tym sądzisz? Skomentuj!x